אודות

מי אנחנו

אריאל לוי - הספקה והובלת חומרים לקבלן ולגנן

אריאל לווי מאפשר לכם למצוא את כל חומרי המילוי והחיפוי לתשתית , למצע סלילת דרכים. למצע שבילים, מצע אבני מדרך ומדרכות ומגרשי משחקים. אנו מספקים לכם בטלפון אחד את כל צורכי הפיתוח והגינון לגננים מקצועיים, קבלני פיתוח ופרטיים. הובלה והספקת חומרי מילוי למצע שתילה, (חמרה , אדמה גננית ). ניתן לשלב בהזמנה גם אדני רכבת ואבני מדרך. לבחירתכם חומרי חיפוי לנוי כגון טוף וחלוקי נחל. אנו בחברת אריאל לוי גאים להציע לכם את המחירים הטובים ביותר ושירות מהיר.

אני מאמין שאני יכול לספק לכל לקוח את החומר המתאים והאיכותי ביותר בהתאם לדרישות התכנון והפיתוח גם לקבלנים וגננים אך גם לספק שירות ללקוחות פרטיים שמטפחים את סביבת ביתם.

אריאל לוי

אריאל לוי – בעלים – 053-5359575

חומרי מצע ותשתית הובלת פול טריילר או בבלות

הספקת חומרים והובלות

אנחנו משתפים פעולה בפרויקטים רבים של פיתוח סביבתי, תשתיות, גינון מקצועי ומוסדות. אנו מספקים חומרי תשתית, מצע, חיפוי וחומרים לבניין גם לפרטיים בהובלות של פול-טריילר, משאית ובלות בהובלת משאית מנוף.

לקוחותינו ממליצים
נח פיתוח
נוח פיתוח מנהל פרויקט

תודה לחברת אריאל לוי על יעילות והאמינות בהספקת כל מגוון החומרים בהם השתמשנו בפרויקט פיתוח תשתית וגינון במושב בני עי”ש. יש לציין שעל אף לו”ז…

ריצוף הסולל
ריצוף הסולל בעלים

חברת ריצוף הסולל עוסקת בפיתוח , הנחת תשתית לשבילים וגינות וסלילת שבילי חיבור מאבני מדרך. אנו רוצים להודות לאריאל לוי על שיתוף פעולה ממושך תוך…

בין לקוחותינו