שירותי טרקטור כף

עבודות טרקטור כף לדוגמא:

טרקטור כף לעבודות ניקוז ומצע

במקרים רבים כחלק מהכנת שטח לצורכי נחת תשתיות ניקוז או סלילת דרך ואף כאשר יש להכין שטח למצע לדשא סינטטי יש לפנות מהשתח חומר עודף שאינו מתאים למילוי או תשתית. אנו באריאל לוי מספקים לכם טרקטור כף ומשאית לפינוי חומר עודף והעברתו לאתר אחר.

טרקטור כף לעבודות פיתוח וגינון.

כאשר יש צורך בפעולות מילוי או יישור שטח והעברת חומר מילוי מנקודת ריכוז לאזורים שונים בפרויקט (למשל העברת חומר מילי או תשתית מחזית הבית לאזור גינה אחורית). טרקטור כף שאנו מספקים לכם מצויד במחפרון ומאפשר ביצוע של עבודות פיתוח מורכבות המצריכות שילוב טרקטור כף ומחפרון.

טרקטור כף להכנת תשתית לעבודות אספלט.

כאשר עבודות אספלט דורשות פיזור והכנת מצע תשתית או העברת חומר מילוי ממקום למקום, שימוש טרקטור כף מייעל את העבודה. גם פיזור האספלט והעברתו ממערום השפיכה לכלל השטח מתבצע עם טרקטור כף

אריאל לוי – שירותי טרקטור כף לכל מטרה במחירים חסרי תקדים. אפשרות להזמנת טרקטור כף לפי שעה. על פי תעריף יומי או כבלת שירותי טרקטור כף כחלק ממכלול עבודות הובלה תשתית ופיתוח.

Description

אריאל לוי - ביצוע עבודות טרקטור כף לקבלני ביצוע של פיתוח סביבתי, קבלני תשתית, קבלני גינון, מעצבי נוף ושירותי טרקטור כף לפרטיים בעלי בתים ובתים משותפים. לקבלת הצעת מחיר לביצוע כל עבודות טרקטור כף צרו עמנו קשר בטלפון - 053-5359575. המחירים לפי תעריף יומי, לפי שעת עבודה ובקבלנות. מחירים הכי טובים שתמצאו.

Project skills
להזמנת טרקטור כף
Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Your Name:*

Your Website

Your Comment