אדמת חמרה לגינה

חמרה התשתית המושלמת לגינה, המבטיחה קליטה והתפתחות מהירה של השתילים.
אדמת חמרה לגינה
כאשר אתם רוכשים אדמת חמרה לגינה מאריאל לוי אתם מקבלים את כל השירות במקום אחד ובאיכות גבוהה, גם חמרה איכותית, גם את ההובלה, ואת כל האחריות הכרוכה בכך במקום אחד. לא צריכים לתאם עם מספר גורמים, אנו עושים בשבילכם את כל העבודה.

לכם נשאר רק להתקשר 053-535-9575

משאית פול טריילור פורקת חמרה
חמרה למכירה
פריקת סחורה ממשאית
חמרה
בכל שאלה הנוגעת על אדמת חמרה לגינה, לייעוץ לגבי שטח כיסוי וכמויות מומלצות פנו אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם!
ניתן להזמין הובלה במשאיות, פול טריילור ובאיזור השפלה בבלות.
לפרטים, והזמנות, וקביעת מועד אספקה התקשרו אלינו 053-535-9575 או דרך צור קשר באתר

אדמת חמרה לגינה המצע אולטימטיבי

אדמת חמרה היא המצע המועדף לשתילה בכל סוגי הגינות. חמרה מהווה את הבחירה הראשונה של אדריכלי נוף, הנדסאי נוף, קבלני פיתוח וגננים מקצועיים ליצירת מצע שתילה לחלקי הגינה שאמורים להיות שתולים. השימוש באדמת חמרה לגינה מבטיח קליטה והתפתחות מהירה של השתילים. בעיקר כאשר מדובר בשתילים נמוכים (עונתיים ורב שנתיים), דשא וצמחי כיסוי צמודי קרקע.

קיימים סוגים שונים של אדמת חמרה. זאת הסיבה שניתן להתאים לכל אזור שתילה את אדמת החמרה המתאימה לו. סוגי אדמת חמרה לגינה שונים זה מזה ברמת חלחול המים וגובה מרכיבי החול. חמרה חולית יותר וחמרה חולית פחות. לעיתים רמות החול אף משפיע על צבע החמרה. בדרך כלל חמרה אדומה כהה תחיל פחות חול.

בהיותה של החמרה בעלת שונות ברמת החלחול, ניתן להתאים את סוג החמרה שמחליטים לפזר לשמש כמצע לגינה, גם לכמות משקעים ממוצעות של האזור וגם כגורם בתכנון מערכת השקייה העתידית. רמת הספיגה וצריכת המים הנם בעלי תפקיד משמעותי בהחלטה על יצירת תשתית ראויה לגינה.

על מנת להבטיח יצירת תשתית מתאימה ביותר למיקום בו אתם נמצאים. פנו אלינו לייעוץ והנחיות על סוג אדמת החמרה המתאימה לכם.

תוספת ירוקה לבית פרטי או בניין עם אדמת חמרה 

אם אתם בשלבים של סיום בניית בית פרטי או אם אתם גרים בבניין מגורים משותף וקיים שטח שעדיין לא טופל ואינו מנוצל. הוספת גינה, או מדשאה זה הפתרון עבורכם. ההחלטה על מדשאה או גינה תלויה פעמים רבות על התקציב העתידי שאתם מוכנים להעמיד לצורכי השקיה. כיום מקובל להימנע משתילת דשא לנוי. וזאת בשל הצורך לחסוך במים. אך גם כאשר מיעדים לשטח למרבית הגינה כיסוי טוף, חלוקי נחל ואבני-מדרך ולבצע שתילה רק באזורים מסוימים. עדיין שימוש באדמת חמרה לגינה כולה יכול להקל מאוד את הכנת השטח. אדמת החמרה היא נוחה מאוד לפיזור והחלקה וכמובן מצויינת גם לצמחים כאשר שותלים בה.

אדמת חמרה כמקור מזון לצמחים

אדמת חמרה היא המילוי המועדף על מעצבי גנים ונוף ליצירת תשתית לגינה בהיותה כאמור, מבטיחה את הקליטה והתפתחות הטובה ביותר למרבית סוגי הצמחים.

אחת התכונות הבולטות של החמרה היא שימור חומרים אורגניים המשמשים להזנת הצמח, לצד מבנה המאפשר חלחול של המים ומניעת הצטברות מים שעלולה לפגוע בצמיחה. ייחודיות זאת של מרכיבים אורגניים ורמת חלחול גבוהה מבטיחה לצמח הן את התזונה המתאימה והן את האוורור הדרוש. כאשר אדמת הגינה אינה מחלחלת, יכולות להיווצר נקודות ניקוז שצוברות מים ולמעשה חונקות את הצמחיה שאינה אמורה לגדול על מצע מים.

ראוי לציין, כי כיום אכן עושים שימוש במקרים רבים בתשתיות שונות לגידול צמחי גינה ובית בשיטה הידרופונית אך אדמת חמרה לגינה עדיין מהווה את הבסיס המקובל, היעיל והטוב ביותר ליצירת תשתית שתילה לגינה רגילה.

בכל שאלה הנוגעת על אדמת חמרה לגינה, לייעוץ לגבי שטח כיסוי וכמויות מומלצות פנו אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם!
ניתן להזמין הובלה במשאיות, פול טריילור ובאיזור השפלה בבלות.
לפרטים, והזמנות, וקביעת מועד אספקה התקשרו אלינו 053-535-9575 או דרך צור קשר באתר