אדמת חמרה למכירה לקבלנים ופרטיים

אדמת חמרה למכירה במחיר חסר תחרות הכולל הובלה וחומר
אדמת חמרה למכירה לקבלנים ופרטיים

אדמת חמרה למכירה במחירים חסרי תחרות

חברת אריאל לוי – אספקת חומרים והובלות לגנן לקבלן ולפרטיים מספקת לכם אדמת חמרה למכירה בכמויות של פול-טריילר, משאית, מארז בלות ואפילו שקים בודדים. אנו מציעים אדמת חמרה למכירה במחיר חסר תחרות הכולל הובלה וחומר לכל אזור המרכז והשפלה. ניתן להזמין שירותי טרקטור כף להעברה או פיזור של החומר באתר הפריקה.

לבירור פרטים נוספים על אדמת חמרה למכירה, הצעות מחיר, הזמנות וקביעת מועד משלוח
פנו לטלפון  053-535-9575 או דרך צור קשר באתר.
פול-טריילר
חמרה
טרקטור מחפרון
חמרה בבלות

אריאל לוי – אצלנו ההובלה כלולה בהצעת המחיר. הספקה מיידית באזור המרכז והשפלה של אדמת חמרה למכירה לקבלני גינון, קבלני פיתוח סביבתי, קבלני תשתיות, גינון ומדשאות ופרטיים העוסקים ב-DIY בתחום הגינון. אנו מציעים אדמת חמרה למכירה לפי טון/קוב במשאית (כ-13 קוב), פול טריילר (כ-26 קוב), בלות ושקים בודדים. כמו כן אנו מספקים את כל חומרי המילוי, חומרי המצע, וחומרי חיפוי לתשתיות ופיתוח במחירים הנמוכים ביותר בשוק.
אריאל לוי מספק לכם גם שירותי טרקטור כף ועבודות טרקטור מחפרון כאשר יש להעביר את החמרה (או כל חומר שהוזמן) ממקום פריקת המטען אל אתר פיזור החמרה הסופי.

פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעות מחיר, הזמנה וקביעת מועד ויעד הובלה מתאים לכם. טלפון – 053-535-9575 או דרך צור קשר באתר. נשמח לעמוד לשירותכם.


שירות הובלות אדמת חמרה למכירה

אריאל לוי הנה חברה להספקת חומרי תשתית, מילוי וחיפוי לתחומים הגינון, הפיתוח והתשתיות. החברה מספקת שירות הובלה מיידית באזור המרכז ואזור השפלה. החברה ערוכה לספק כמויות גדולות של חומרי מילוי, תשתיות וחיפוי במחיר הנמוך ביותר הזמין לקבלני אזור זה. אדמת חמרה למכירה כמו מגוון חומרים נוספים, ניתן להזמין בכמויות סטנדרטיות המקובלות בשוק.
אנו מספקים אדמת חמרה למכירה בעלות של 1200 ש”ח לפול טריילר בנפח של 26 קוב במשקל של כ-40 טון. כמו כן ניתן להזמין כמחצית מהכמות בעלות של 600 ש”ח. מטען של משאית המכילה 13 קוב במשקל של כ-20 טון. שימו לב שאנו שומרים על רמת מחירים תחרותיים גם למטען של משאית יחידה.

אנו מאפשרים לקבלנים בתחום הפיתוח הסביבתי והתשתיות וכן לאנשים פרטיים להזמין משלוח פול טריילר אשר מורכב משני חומרים. למשל 13 קוב חמרה ו-13 קוב מצע לדשא סינטטי. במחירים במקרים אלה משתנים בהתאם לסוג חומר המילוי שנבחר.
במקרים רבים קבלני גינון ופרטיים מעדים הזמנה של בלות של חמרה. אנו ערוכים לבצע הובלות של חומרים אלה גם בכמויות הקטנת יותר ממשאית. ניתן להזמין מארז בלה בודד או מספר בלות. ובמקרה שבו מדובר במארז בלות ניתן לשלב מספר חומרי מילוי וחיפוי באותו המשלוח. במקרים רבים אנו מספקים בהובלה יחידה חומרים לקבלן גינון הכוללים את כל מגוון החומרים לפרויקט כולו במשלוח יחיד (בעיקר כשר החצר קטנה).

ראוי לציין כי אנו באריאל לוי מציעים לכם מטרית הספקה מלאה המכילה את כל חומרי המילוי והתשתיות לגנן ולקבלן. וניתן להזמין במקביל חומרי חיפוי ופיתוח נוספים כגון אבני מדרך, אדני רכבת, טוף, חלוקי נחל, ועוד.

באריאל לוי אנו מקפידים הקפדה יתרה על איכות וניקיון החמרה אותה אנו מספקים ללקוחותינו. ניתן להזמין חמרה אדומה או חמרה כהה לשילוב עם אדמה גננית. החמרה אותה אנו מספקים הינה חמרה נקייה המיועדת לשימוש הן למילוי למצע וגם כומר מילוי ערוגות כאשר הצמחים המיועדים מתאימים לחמרה.

אדמת חמרה למכירה – מועדפת לתשתית גינה ופיתוח

אדמת החמרה הינה אדמה בעלת תכונות חומר מיוחדות אשר מעמידות אותה בשורה הראשונה של החומרים המועדפים על ידי העוסקים בפיתוח סביבתי וגינון. אדמת החמרה נוחה לעבודה והנה בעלת מבנה מולקולרי אשר מבטיח רמת חלחול נאותה של מים. רמת החלחול מבטיחה מניעת הצטברות מים, ומתן אפשרות לכל צמח שנשתל להתפתח טוב בשלבי הגדילה המוקדמים.
ישנם אזורים בישראל בהם החמרה היא אדמת המקום ולכן אין צורך באספקת חמרה ופיזורה, אלה אם יש צורך בתוספת למילוי או שינויי גובה.

חברת אריאל לוי – אספקת חומרים והובלות לגנן לקבלן ולפרטיים מספקת לכם אדמת חמרה למכירה בכמויות של פול-טריילר, משאית, מארז בלות ואפילו שקים בודדים. אנו מציעים גם לכם אדמת חמרה למכירה במחיר חסר תחרות הכולל הובלה וחומר לכל אזור המרכז והשפלה. ניתן להזמין שירותי טרקטור כף להעברה או פיזור של החומר באתר הפריקה.

לבירור פרטים נוספים על אדמת חמרה למכירה, הצעות מחיר, הזמנות וקביעת מועד משלוח פנו לטלפון  053-535-9575 או דרך צור קשר באתר.