בלה חמרה מחיר

הספקה של בלה חמרה מחיר 70 ש"ח בלבד לבלה 600 ליטר כולל מע"מ
בלה חמרה מחיר

אריאל לוי – בלה חמרה 600 ליטר במחיר 70 ש”ח בלבד כולל מע”מ

אריאל לוי מספקת לכם חמרה איכותית במחיר 70 ש”ח כולל מע”מ, לבלה 600 ליטר. חברת אריאל לוי אספקת חומרים והובלות של חומרי גינון, תשתית ובניין לקבלן ולגנן. אנו מתמחים במכירה ואספקה של כל סוגי החמרה לקבלני פיתוח סביבתי, גננים ואנשים פרטיים. אנו מספקים את כלל החומרים במחירים הטובים ביותר. הזמן בלה חמרה בעלות של 70 ש”ח לבלה 600 ליטר. ניתן להזמין פיזור טרקטור כף באזור השפלה השפלה בתוספת מחיר. להזמנת כל סוגי החמרה בכמויות של פול טריילר (26 קוב), או משאית חמרה (13 קוב) או בלות חמרה 600 ליטר בכמויות של עד 16 בלות במשאית קטנה או 70 בלות במשאית גדולה.

לבירורים, הצעות מחיר, הזמנות וקביעת מועד אספקה, פנו אלינו בטלפון: 053-535-9575 או דרך צור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם.

אספקת חמרה
חמרה אדומה

בלה חמרה מחיר, איכויות, סוגים, וכמויות

אנו בחברת אריאל לוי מתמחים במכירה, אספקה והובלת חמרה לקבלן, לגנן ולחקלאי במחירים ההוגנים ביותר שתוכלו למצוא בשוק. הדוגמא אשר מייצגת את מדיניות המחירים שלנו באזור השפלה היא האפשרות לספק בלה חמרה מחיר 70 ש”ח כולל מע”מ לבלה בנפח של 600 ליטר. מחיר זה מתאים לכל סוגי המחרה. מחיר ההובלה מותאם למרחק ולכמות הבלות למשלוח.

סוגי החמרה שאנו מספקים

אנו באריאל לוי מספקים לכם חמרה חולית קלה, חמרה גזר לחקלאי, חמרה אדומה כבדה יותר, וכן חמרה צהובה. אנו מתחייבים למחיר הכי טוב ביחס לכמות ומספקים לכם בלה חמרה מחיר 70 ש”ח ל-600 ליטר חומר. ללא קשר לסוג החמרה. בין אם אתם זקוקים לחמרה אדומה עשירה וכבדה ובין אם אתם זקוקים לחמרה גזר למצע שתילה או חמרה חולית המחיר שלנו אינו משתנה. כמובן שאנו מאפשרים לכם להזמין מספר בלות בסוגים שונים באותו משלוח וזאת בהתאם למאפייני השתטח והשימושים העתידיים שלו.
אנו מספקים חמרה גם לאנשים פרטיים. אם אינכם בטוחים באיזה סוג של חמרה כדאי לכם למלא או לחדש את הגינה הצמודה לבית שלכם נשמח לעמוד לשירותכם.

איכות החמרה בהזמנה של בלה חמרה מחיר 70 ש”ח

אנו באריאל לוי מספקים אך ורק חמרה איכותית ונקייה. חמרה איכותית אשר מאפשרת לכם את ביצוע עבודות הפיתוח והגינון ללא עיכובים. בין אם אתם מזמינים חמרה בכמות של פול-טריילר או חמרה בבלות 600 ליטר, אנו מספקים לכם חמרה האיכותית ביותר במחירים הוגנים ביותר.

כמויות  – מספר מרבי של בלות 600 ליטר למשלוח יחיד

אנו בחברת באריאל לוי מאפשרים לכם הזמנה של משאית קטנה לאספקה של עד 16 בלות למשלוח יחיד. כמו כן ניתן להזמין כמויות גדולות יותר במשלוח של עד 70 בלות למשלוח יחיד.

ראוי לצין כי ניתן בהזמנה ראש לשלב משלוח של מספר סוגי חמרה ו/או חומרי מילוי נוספים למשלוח יחיד אולם יש לציין זאת בעת ההזמנה.

לדוגמא אנו מאפשרים לכם שלב, ולהזמין בלות חמרה אדומה במחיר 70 ש”ח, ובמשלוח להוסיף חלוקי נחל וטוף.

יש לשים לב כי כל המחירים אינם כוללים הובלה, מחיר ההובלה נקבע על פי מרחק וכמויות להזמנה יחידה. כמו כן אנו מספקים באזור השפלה שירותי טרקטור כף לצורך הפיזור של החמרה על פי השמנה ותיאום מראש.

בלה חמרה, מחיר 70 ש”ח כולל מע”מ לבלה 600 ליטר. חברת אריאל לוי, אספקת חומרים והובלות של כל סוגי החמרה, חומרי גינון, תשתית ובניין. חומרים לחקלאי לקבלן ולגנן. חמרה חולית, אדומה, חמרה גזר וצהובה. להזמנת חמרה בבלות, בהובלת פול טריילר או במשאית טלפון: 053-535-9575 או דרך צור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם.