משאית חמרה

עלות משאית חמרה איכותית ללא תחרות (הובלה+חומר)
משאית חמרה

אספקה ישירה של משאית חמרה נקייה לגנן, לקבלן ולפרטיים – אריאל לוי

עלות משאית חמרה, חומר והובלה באספקה ישירה ללא תחרות באיזור השפלה הדרומית. חברת אריאל לוי (הובלה ואספקת חומרים לקבלן ולגנן) מציעה לכם חמרה איכותית ונקייה ליצירת תשתית שתילה אופטימלית לגננות ופיתוח סביבתי. ניתן לשלב בהזמנת חמרה הזמנה של חומרי תשתית וגינון נוספים כגון מצע לדשא סינטטי, אדמה גננית ועוד.

לבחירתכם חמרה במשאית 13 קוב/טון או הזמנת חמרה בפול טריילר 26 קוב/טון. כמו כן ניתן להזמין חמרה בבלות כאשר הכמויות הנדרשות קטנות מכמות של משאית שלמה. לדוגמא – בלה חמרה 600 ליטר במחיר 70 ש”ח בלבד. באזור השפלה הדרומית ניתן להזמין שירותי טרקטור כף לפיזור החמרה באתר היעד.

לבירורים, הצעות מחיר, הזמנות וקביעת מועד למשלוח משאית או פול טריילר של חמרה בעלות ללא תחרות, פנו אלינו בטלפון: 053-535-9575 או דרך צור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם.

אספקת חמרה
חמרה אדומה

אריאל לוי – עלות חמרה במשאית ללא מתחרים באזור השפלה הדרומית – חמרה לגינון ותשתית.

משאית חמרה בעלות נמוכה, היא רק אחת הדוגמאות ליכולת שלנו בחברת אריאל לוי המתמחה באספקה של חומרים לקבלן ולגנן לאפשר גם לקבלנים, לגננים, אך גם לגורמים פרטיים אספקה ישירה של חמרה איכותית ואדמה גננית במחירים חסרי תחרות.

חברת אריאל לוי פועלת באזור שפלת החוף הדרומית ומישור החוף הדרומי, באיזורים אלה אנו מאפשרים לכם ליהנות מאספקה ישירה של חמרה איכותית לכל מטרה. חמרה חולית, חמרה צהובה, חמרה אדומה ואדמה גננית מוצעים לכם כחלק ממגוון חומרי תשתית, גינון ובניין שאנו מספקים במחירים חסרי תחרות. כמו כן ניתן להזמין באזור השפלה הדרומית ומישור החוף הדרומי, יחד עם הובלת משאית בלבד או פול טריילר גם שירותי טרקטור כף לפיזור החומר.

עלות משאית חמרה בהשוואה להזמנת חמרה בבלות

אנו בחברת אריאל לוי מספקים לכם חמרה במחירים ללא תחרות בכל כמות שאתם מזמינים. אנו מציעים לכם חמרה איכותית ונקייה בכמות של 600 ליטר – מארז בלות או משאית או הובלה בפול טריילר.

עלות משאית חמרה כמחצית מעלות פול טריילר. אך לא ניתן להשליך מעלות משאית אל מחיר בלה חמרה. צורת ההובלה והפריקה שונות. קדם להובלת בלה חמרה תהליך מילוי הבלה, אותו יש לבצע בעזרת טרקטור כף. לאחר מכן יש להעמיס ולפרוק את הבלות בעזרת משאית מנוף או טרקטור כף. אולם על אף כל זאת אנו בחברת אריאל לוי מציעים לכם גם בלה חמרה במחיר חסר תחרות של 70 ש”ח בלבד לבלה 600 ליטר חומר.

בהזמנת כמויות של חמרה במשאית או פול טריילר (13 או 26 קוב/טון בהתאמה) אנו מציעים לכם מחירים שלא ניתן להתחרות בהם באזור השפלה הדרומית (מישור החוף הדרומי והשפלה הפנימית הדרומית). המחירים בהזמנת כמויות של פול טריילר או משאית משתנים בהתאם למרחקים, מיקום, והכמות הכוללת המוזמנת.

לבירורים, הצעות מחיר, הזמנות וקביעת מועד למשלוח חמרה בעלות ללא תחרות, פנו אלינו בטלפון: 053-535-9575 או דרך צור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם.