הובלות פול טריילר

אריאל לוי הובלות פול טריילר

אנו מספקים שירותי הספקה והובלת פול-טריילר של חומרים לגופי ביצוע וגורמים מקצועיים כגון קבלני ביצוע, של אדריכלות נוף. קבלני עבודות פיתוח, קבלני גינון ועוד. יחד עם זאת אנו מספקים פתרונות ללקוחות פרטיים הכוללים שירותי הובלות רגילים או הובלות מנוף.

לקבלת ייעוץ והזמנות
התקשרו אלינו לטלפון 053-535-9575
ונשמח לעזור  

משאיות פול-טריילר עם 2 אמבטיות

אנו מפעילים שירותי הובלות בפול-טריילר עם אמבטיות של 28 קוב כל אחת כך שניתן להזמין בהובלה אחת שתי אמבטיות מאותו החומר סה”כ 56 קוב. או לפצל ולהזמין אמבטיה אחת מחומר אחד והשנייה מחומר נוסף. לדוגמא  28 קוב של סומסום ובאמבטיה השנייה 28 קוב חצץ.

משאית עם אמבטיה אחת

ניתן להזמין הובלות במשאית ללא הטריילר (לעיתים קיימת מגבלה במבנה השטח). אמבטיה של משאית מכילה כאמור 28 קוב ולא ניתן לערב בה חומרים כמובן.

הובלות מנוף או טרקטור

שירותי ההספקה וההובלה של אריאל לוי כוללים גם העברת מארזי בלות של חומרי תשתית, פיתוח וגינון ומשטחים של אבני מדרך ואדני רכבת. אנו מאפשרים לכם לשלב במלוח יחיד מגוון חומרים הנדרשים לכם להשלמת הפרויקט שלכם.

 
קירצוף מסלולים בנתב"ג
הובלות חומרי מחצבה, תשתיות, חמרה, מוצרי חיפוי ועוד
הובלות פול-טריילר
הובלות בפול-טריילר עם אמבטיות של 28 קוב כל אחת
משאית פול טריילור פורקת חמרה
אצלנו תמצאו את המחירים הכי זולים בשוק
אריאל לוי הספקה והובלת חומרי מחצבה, מילוי, גננות ותשתית לקבלנים, גננים ופרטיים. המחירים שלנו חסרי תחרות.
לבירור פרטים וקבלת הצעות מחיר צרו עמנו קשר בטלפון – 053-535-9575
תיאור

הובלות פול-טריילר אריאל לוי - שירותי הובלות חומרי מחצבה ותשתיות, מילוי חמרה ואדמה גננית, מוצרי חיפוי (טוף, חלוקי נחל, אבני מדרך ועוד.) הובלות כמויות גדולות בפול-טריילר, משאית. והובלות במשאית מנוף במארזי בלות או משטחי אבני מדרך ואדני רכבת. להזמנת שירותי הובלות על פי כמויות צרו עמנו קשר בטלפון - 053-5359575. המחירים שלנו חסרי תחרות.

כישורי פרויקט
להזמנת פול-טריילר