שאלות נפוצות

חמרה

לקבלן, גנן ולפרטיים
חומרי תשתית
מילוי, מצע, חיפוי
אבני מדרך ואדני רכבת

אריאל לוי – הספקה והובלה בפול-טריילר, משאית, בלות ושקים

אריאל לוי - פול-טריילר, משאית,בלות

בהחלט כן. ניתן להזמין הובלה של פול טריילר מצע לדשא סינטטי  אך אדני רכבת יגיעו בהובלה נפרדת. הובלת פול-טריילר תיעשה במרבית המקרים ישירות מהמחצבה על מנת לספק לכם מצע לדשא סינטטי באיכות הגבוהה ביותר.

אריאל לוי מציע לכם שירות הספקה והובלת מגוון החומרים הדרושים לקבלן ולגנן וללקוח הפרטי. במידה וידועות לכם הכמויות פנו אלינו להצעת מחיר כולל הובלה. אם אתם זקוקים להערכת כמויות צרו עמנו קשר ונסיע בידכם לערוך רשימת כמויות לפרויקט שלכם.

כמובן שכאשר מדובר בקבלני פיתוח וגננים הרי שניתן להזמין כל חומר בכל כמות. אנו בחברת אריאל לוי מציעים לכם מחירים מפתיעים והובלה על פי התזמון שלכם.

ניתן לשלב מספר חומרים במשלוח יחיד וזאת בהתאם לכמויות. כאשר מדובר בהזמנה של הובלת פול-טריילר אזי ניתן לשלב בין שני סוגי חומר.  למשל מטען מעורב של חמרה במשאית ומצע לדשא סינטטי בטריילר. בהזמנת משאית לא ניתן לערב חומרים אל אם כן מדובר בחלוקי נחל בגדלים מעורבים או חומר תשתית (חצץ בגדלים מעורבים.

כאשר אתם מזמינים בבלות ניתן לספק בהובלה אחת את כל מגוון החומרים לפרויקט יחיד – לדוגמא:  הזמנת בלות  של אדמה גננית, חמרה, סומסום לתשתית, אבני מדרך ואדני רכבת..

זאת היא רק דוגמא להובלה משולבת אך ניתן לשלב כמעט את כל סוגי החומרים בדרך זאת.