אספקת אדמת חמרה

אספקת אדמת חמרה נקייה ואיכותית גם בזמינות מיידית
אספקת אדמת חמרה
קבלני פיתוח, גננים מקצועיים, אדריכלי נוף ואנשים פרטיים, אם אתם מחפשים אדמת חמרה נקייה ואיכותית, הגעתם למקום הנכון.
חברת אריאל לוי מתמחה באספקת אדמת חמרה נקייה ואיכותית לצורכי מצע ותשתית לשתילים, גינות ציבוריות, גינות פרטיות, ולשדרוג אזורי שתילה קיימים.

לפרטים נוספים והצעות מחיר לאספקת אדמת חמרה פנו אלינו בטלפון 053-535-9575 או דרך צור קשר באתר.

אספקת חמרה
חמרה אדומה

כמויות ואזורי אספקת אדמת חמרה

חברת אריאל לוי מספקת אדמת חמרה באזור המרכז והשפלה, המיועדים לעבודות פיתוח ותשתיות, מילוי וחיפוי.
היופי בחברה שלנו שניתן להזמין כמויות שונות, בזמני אספקה מהירים ואף מידיים במידת הצורך במחירים חסרי תקדים, בנוסף ניתן לשלב 2 מוצרים במשלוח של פול טריילר, לדוגמא: 13 קוב אדמת חמרה ו- 13 קוב חלוקי נחל.
אנו מתמחים גם באספקת אדמת חמרה לבעלי בתים פרטיים אשר משדרגים את חצר ביתם. בהזמנת בלות ניתן לשלב הזמנת מוצרים שונים אותם אנו מספקים. למשל שילוב הזמנה של 2 בלות של חמרה, 2 בלות מצע לדשא סינטטי וסומסום לריצוף בהזמנה אחת אתם מקבלים את כל הנחוץ לשדרוג בחצר הפרטית שלכם.

כאשר מדובר בפיתוח סביבתי ותשתיות לפארקים וגינות ציבוריות ניתן להזמין מספר פול טריילרים לאספקת אדמת החמרה, כל פול טריילר מכיל בדר”כ כ- 26 קוב במשקל 40 טון, אצלנו תוכלו להזמין בתוספת תשלום, שירותי טרקטור כף לביצוע העברה ופיזור האדמה באתר הפריקה.

כמו כן, ניתן להזמין משאית אשר מכילה בערך כ- 13 קוב אדמה, כחצי מהכמות של פול טריילר לעבודות קטנות יותר, או בלות בודדות.

בשל עלויות תפעוליות גבוהות והצורך על שמירת מחירים אטרקטיבים אנו מספקים את מוצרינו רק באזור המרכז והשפלה.

מי הם הלקוחות שלנו שמזמינים אספקת אדמת חמרה?

אספקת אדמת חמרה לשדרוג דירות גן פרטיות ובניינים משותפים

קרה לכם שעברתם בקרבת בנייה של בניין חדש וראיתם משאיות פורקות חול אדמדם או ראיתם הר חול אדום, שילדי השכונה אוהבים לשחק איתו? ובכן, האדמה הזו, היא אדמת חמרה אשר מיועדת לשמש כחומר תשתית למילוי החצר של דירות גן לשדרוג או עיצוב סביבתי חדש של הגינה הצמודה לדירה. לעיתים החמרה מיועדת לחלקות הגינה אשר מסביב לבניין לצורך שתילת צמחייה עונתית, עצים ועציצים למיניהם. במרבית המקרים כאשר אתם פוגשים את ערימת החול האדמדם (החמרה), מתבצעים במקום תהליכי טיפוח או פיתוח סביבתיים יסודיים ולא רק שתילה עונתית.
יש לציין כי פעמים רבות אנו מתבקשים לבצע אספקת אדמת חמרה לשדרוג של מבני ציבור ובנייני משרדים אשר בעליהם משקיע ומחדש את מראה סביבת המבנה.

אספקת אדמת חמרה לחידוש ושינוי פני השטח בפארק עירוני או גן שעשועים

בפארקים העירוניים או בגני השעשועים ישנם מתקנים רבים ומגוונים, חלקם מתקני גובה עם חבלים וחלקם מגלשות, קרוסלות או ערסלים עגולים. עם כל הכיף של המתקנים, ילדים רבים אוהבים לרוץ, לשחק בכדור, להעיף עפיפון במדשאות וגבעות הפארקים והגינות.
במרבית המקרים, פני שטח המדשאות המקוריים היו שטוחים למדי ללא גבעות או מדרונות משחק שעליהם משחקים הילדים. פני השטח המגוונים בגובהם, אדמת החמרה היא התשתית של הגבעות והשקעים שנוצרו על ידי הקבלן שפיתח את סביבת הגן. כיום מקובל לייצור בגנים ציבוריים פני שטח מגוונים בגובהם, גבעות ושקעים שבהם ילדים כל כך נהנים מהם.כמובן ששטחי המשחק של הילדים מכוסים במדשאות או משטחי משחק ולכן לעתים שוכחים שהם נוצרו על ידי אדמת חמרה שפוזרה בהתאם לתכנון של המעצב הסביבתי.

אכן אדמת חמרה מהווה תשתית בסיסית לכל תהליכי הפיתוח של גנים חדשים או שדרוג, חידוש ושינוי פני השטח בפארקים קיימים. לעיתים חולף זמן מרגע אספקת אדמת חמרה על ידנו ועד אשר האדמה מועברת ומפוזרת למיקומה הסופי ואז ניתן לראות את הילדים משחקים גם בערמות חמרה חשופות (האמהות שעושות את הכביסה לא אוהבות זאת – מאוד מלכלך).

אדמת חמרה לגן שעשועים

כאשר מקימים או משדרגים גן שעשועים משתמשים באדמת החמרה לכל נושא הפיתוח הסביבתי כתשתית שתילה ומילוי. השימוש באדמת חמרה מונע סכנה של הצטברות מים באזורים נמוכים בעונות הגשומות.

חברת אריאל לוי מתמחים באספקת אדמת חמרה איכותית ונקייה, עבור פיתוח ותשתיות, גינון וחידוש פני השטח במקומות ציבוריים, במחירים חסרי תקדים.
לפרטים והזמנת חמרה בכמויות של פול טריילר, משאיות, בלות או שקים בודדים צרו איתנו קשר בטלפון 053-535-9575 או דרך צור קשר באתר.