חמרה אדומה לפיתוח סביבתי לקבלנים ופרטיים

חמרה אדומה איכותית ונקייה למילוי, גינון ומצע שתילה במחירים חסרי תקדים!!
חמרה אדומה לפיתוח סביבתי לקבלנים ופרטיים
חברת אריאל לוי מתמחה באספקת חמרה אדומה נקייה ואיכותית לקבלן, לגנן ולאנשים פרטיים במחירים חסרי תקדים. חמרה לצורכי מצע ותשתיות שתילה לאזורים בהם מתבצע פיתוח סביבתי חדש וכן לצורך פעולות תחזוקה ושדרוג של גינות ואזורי שתילה קיימים. אספקה בפול טריילר, משאית, בלות ושקים בשפלה והמרכז. ניתן להזמין טרקטור כף לביצוע העברה ופיזור מאתר הפריקה ליעד.

לבירור פרטים נוספים על חמרה אדומה לקבלן לגנן ולפרטיים. הצעות מחיר, הזמנות וקביעת לוחות זמנים למועדי אספקה המתאימים לך פנה לטלפון 053-535-9575 או דרך צור קשר באתר.

חמרה אדומה
חמרה אדומה
אריאל לוי מספק לכם חמרה אדומה איכותית ונקייה למילוי, גינון ומצע שתילה במחירים חסרי תקדים. אנו מספקים חמרה לקבלן לגנן ולאנשים פרטיים באזור השפלה והמרכז. הובלת חמרה אדומה בכמות של פול טריילר, משאית, בלות ושקים בודדים. לפרטים, והזמנות התקשרו עוד היום לטלפון-053-535-9575

חברת אריאל לוי – מספקת לכם הצעות מחיר אטרקטיביות לרכישת חמרה אדומה. הצעות המחיר שלנו כוללות את מחיר החומר וההובלה עם אפשרות לביצוע מיידי באזור השפלה והמרכז. אנו ערוכים לתת מענה מיידי לקבלני פיתוח סביבתי. קבלני גינון, קבלני תשתיות וכמובן גם לגורמים פרטיים, אשר זקוקים לפתרונות אספקת חמרה אדומה. אספקת חמרה הן בקביעת מועד מראש, והן כאשר מתעורר צורך ביצועי להזמנה מיידית של החומר. אנו מציעים לכם מחירים חסרי תקדים הכוללים הובלה של חמרה אדומה בכמות של פול טריילר (כ-26 קוב/טון) או במשאית בודדת (כ-13 קוב/טון). בלות ושקים בודדים. אנו מספקים לכם מטרייה לכיסוי מלא של כל צרכי חומרי הפיתוח הסביבתי, התשתיות והגינון. חומרי מילוי, חומרי מצע וחומרי חיפוי במחירים הנמוכים ביותר שתמצאו.

מחיר לדוגמא כולל חומר והובלה

אנו מספקים חמרה אדומה בעלות של 1200 ש”ח לפול טריילר בנפח של 26 קוב במשקל של כ-40 טון. כמו כן ניתן להזמין מטען של משאית המכילה 13 קוב. כמחצית מהכמות בעלות של 600 ש”ח. שימו לב שאנו שומרים על רמת מחירים תחרותיים גם למטען של משאית יחידה.
פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר, הזמנה ותיאום מועד הובלה שמתאים לכם (ניתן להזמין טרקטור כף לפיזור בשטח) טלפון להזמנות ובירורים – 053-535-9575 או בצור קשר באתר.

למה חמרה אדומה מועדפת למילוי ותשתיות גינון

חמרה אדומה היא חומר המילוי המועדף על כל העוסקים בהקמה ותחזוקה של אזורי גינון ופיתוח סביבתי חדשים וכמובן גם לצורך טיפול וטיפוח של אזורים שבהם עבודות הפיתוח המקוריות נעשו מזמן. באזורים אלו מתבצע חידוש או פיתוח חוזר. בין אם מדובר באזורי פיתוח במרחב הציבורי או באזורי פיתוח במרחב הפרטי. חמרה היא חומר מילוי מועדף ליצירת תשתית בריאה אשר מבטיחה התפתחות עתידית תקינה לכל סוגי הצמחים העתידים לכסות ולשמש את מתכנני הפיתוח הסביבתי.

אנו בחברת אריאל לוי מספקים לכם אך ורק חמרה אדומה איכותית, אשר תביא לידי מימוש את מלוא הפוטנציאל הטמון במאפייני החומר המכונה חמרה. מאפייני החומר, הרכב ותכונות החמרה, הם אשר מציבים את הבחירה בחמרה לחומר מילוי ותשתית לגינון, בראש סדר העדיפויות, על ידי אנשי מקצוע ללא תחרות מצד חומרי תשתית ומצע אחרים.

איך נוצרה חמרה אדומה ומה יתרונה

חמרה אדומה כשמה כן היא ואכן היא אכן חומר אדמה בעל צבע אדמדם. החמרה עשויה למעשה מחלקיקי קוורץ מצופים ברזל שעבר חמצון (חלודה בפי העם). מבנה גרגירי החומר של החומרה דומה למבנה של חול (ים). למעשה החמרה היא שכבת חול אשר בתקופות היסטוריות היה חול נודד. הנדידה של שכבת חול זאת נעצרה. נוצרה שכבה או מצבורי חול . במצבורי החולות אשר נעצרו באזורים לחים או נמוכים עם נוכחות מסיבית של חלקיקי ברזל שמקורם מגוון. החלו להתרחש תהליכי חמצון (חלודה) במפגש בין המים לחלקיקי הברזל (Fe2O3). תהליכי חמצון אלה הם אשר מעניקים לאדמה האדומה את צבעה.

ראוי לציין, כי שונות המינון בהרכב המקורי של החול ותכולת החומרים השונים בו מלבד ברזל. למשל אלומיניום, קוורץ, תחמוצת אשלגן, המרכיב הבסיסי קלציט אשר מהווה כ-95% מהחמרה. הרכב החומרים, המינון ורמת הנוכחות של ברזל ורמת החשיפה למים ולחות, היא אשר מעניקה לחמרה את האדמומיות או במקרים אחרים כאשר הברזל פחות נוכח את המראה הצהבהב של חמרה צהובה.

יתרונות במבנה החמרה

איזון בין חלחול לספיגת מים: המבנה המולקולרי של גרגירי החול מעניק לחמרה אדומה את יתרונה המשמעותי הנוסף, בשימוש בתחומים אלה, ובעיקר לשמש כאדמה גננית. גודלם של הגרגירים מאפשר איזון אופטימלי בין כושר הספיגה ורמת החלחול. איזון בין שתי תכונות אלו הינו יתרון משמעותי אשר מעמיד את החמרה בראש חומרי המילוי והחיפוי הטבעיים להתאמה למרבית סוגי הצמחיה. מסיבה זאת הן אנשי מקצוע והן אנשים פרטיים אשר עוסקים בגינון כתחביב תמיד יעדיפו את החמרה כחומר תשתית לגינון.

שמירה על חומרי דישון: תכונה נוספת משמעותית ביותר היא התנהגות חמרה אדומה בנוכחות של חומרי דישון ועידוד צמיחה אותם מוסיפים כדרך קבע בתהליכי פיתוח ושתילה של כל סוגי הצמחייה. האיזון שהוזכר בין חלחול לספיגת הנוזלים, מהווה גם יתרון בכך שחומרי הדישון האורגניים. נקלטים הייטב בין חלקיקי החמרה ונשמרים עד לשימוש בהם על ידי הצמחים.

תכונות אלה מהוות מעניקות לחמר יתרון משמעותי לשימוש כחומר מילוי לכל סוגי הצמחייה. אנו בחברת אריאל לו מספקים חמרה אדומה לקבלני גינון, פיתוח ותשתיות אשר עוסקים בשימור, פיתוח ושחזור אזורים המיועדים לשתילה.

אריאל לוי מספק לכם חמרה אדומה איכותית ונקייה למילוי, גינון ומצע שתילה במחירים חסרי תקדים. אנו מספקים חמרה לקבלן לגנן ולאנשים פרטיים באזור השפלה והמרכז. הובלת חמרה אדומה בכמות של פול טריילר, משאית, בלות ושקים בודדים. לפרטים, והזמנות פנו אלינו עוד היום לטלפון 053-535-9575 או דרך צור קשר באתר