חמרה גננית

חמרה גננית במחיר הזול ביותר שתמצאו, אנו מספקים עבורכם גם את האדמה וגם את ההובלה.
חמרה גננית

אנו באריאל לוי מספקים חמרה גננית פוריה באיכות הגבוהה ביותר במחיר הזול ביותר שתמצאו. אנו מספקים עבורכם גם את האדמה וגם את ההובלה.

בכל שאלה וייעוץ לגבי חמרה גננית נשמח לעמוד לרשותכם! ניתן להזמין חמרה גננית בכמויות שונות, לפרטים נוספים התקשרו אלינו בטלפון 053-535-9575 או דרך צור קשר באתר ונשמח לעזור.

חמרה גננית הינה האדמה המועדפת בקרב הגננים כמצע לפיתוח גינות פרטיות, עירוניות ובכלל לפיתוח סביבתי. ישנן מספר סיבות שבגללן היא האדמה המועדפת בקרב הגננים לדוגמא: אדמת חמרה היא אדמה פוריה, חולית, אוורירית, מנוקזת היטב, עשירה בתחמוצות ברזל שמעניק לה את צבעה האדום (בערבית אַחְמָר – אדום).

עוד סיבות מדוע כדאי לבחור חמרה כאדמה לגינה:

כמו שכבר הזכרנו ישנן מספר סיבות לבחירת חמרה גננית כחומר הטוב ביותר לפיתוח גינות:

  • ברזל – החמרה הינה אדמה עשירה מאוד בתחמוצות ברזל המעניקות לה גם את צבעה האדום. הצבע נוצר כתוצאה מפגישה של הברזל עם אזורים לחים הגורמים לחמצון (חלודה) ומכאן יודעים שחמרה הינה אדמה עשירה בברזל.
  • אווריריות וניקוז – המבנה הגרגירי של החמרה מעניק לה את היכול של ניקוז המים בצורה הטובה ביותר לצמחים. מצד אחד היא מאפשרת למים לחלחל דרכה ומצד שני מנקזת בתוכה כמות מספקת של מים עבור הצמחים.
  • פוריה – החמרה כעצמה אינה מספיק פוריה עבור הצמחים אבל בעזרת עיבוד ודישון נכון היא הופכת להיות האדמה הטובה ביותר עבור הצמחים מכיוון שהיא מנקזת בתוכה כמות מספקת של מזון עבור הצמחים.

שימוש בחמרה

כיום השימוש העיקרי בחמרה הוא ע”י גננים שמשתמשים בה כבסיס לגידול צמחים שונים, פיתוח גינות, גידול דשא ועוד…

יש לדשן ולעבד את אדמת החמרה באופן קבוע וראוי כדי לקבל אדמה פוריה וטובה לצמחים. צריך לשים לב שעיבוד אינטנסיבי של האדמה עשוי לגרום להיווצרות נזאז (בפסקה הבאה אנחנו מסבירים מה זה נזאז) ופגיעה ביכולת הניקוז של מי ההשקיה באדמת החמרה.

מהו נזאז?

נזאז היא שכבה חרסיתית שיכולה להצטבר בחמרה כתוצאה מעיבוד יתר וגורמת לפגיעה בניקוז של המים באדמה. גם אחרי היווצרות הנזאז אפשר להמשיך לגדל צמחים אך צריך לשים לב שהמים מנוקזים היטב ולהשקות במנות קטנות.
כיצד ניתן להימנע מנזאז? פשוט לעבד את החמרה בצורה מתמדת ונכונה.

כיצד ניתן לקנות חמרה גננית?

ניתן לקנות חמרה גננית בהמון חברות בכמויות שונות ובאיכויות שונות.חברתנו מספקת לכם חמרה גננית באיכות הגבוהה ביותר גם בכמויות קטנות עבור גינות פרטיות וגם בכמויות גדולות עבור גינות עירוניות ופיתוחים סביבתיים.

אחד הדברים שצריך לקחת בחשבון שהולכים לקנות חמרה הוא את ההובלה שלה. ישנן חברות שמוכרות חמרה ללא הובלה ואז צריך לשלם לגורם אחר שיוביל את החמרה הגננית עבורנו. 

אנו באריאל לוי מספקים לכם את כל השירות במקום אחד! גם את החמרה וגם את ההובלה.

בכל שאלה וייעוץ לגבי חמרה גננית נשמח לעמוד לרשותכם! ניתן להזמין חמרה גננית בכמויות שונות במחיר הזול ביותר בארץ! לפרטים נוספים התקשרו אלינו בטלפון 053-535-9575 או דרך צור קשר באתר ונשמח לעזור.