חמרה חולית

אספקת חמרה חולית בפול טריילר, משאית או בלה 600 ליטר
חמרה חולית

אספקה ישירה – מכירה והובלת חמרה חולית – אריאל לוי – חומרים לקבלן ולגנן.

אנו מספקים לכם חמרה חולית נקייה ויבשה ניתנת לשימוש לגינון וכן מצע לריצוף (חמרה חולית היא היחידה שניתן להשתמש בה גם כחלופה לחול ריצוף). שירות אספקת חמרה מהיר באזור השפלה לקבלני פיתוח סביבתי, גננים וגם לאנשים פרטיים.
בלה חמרה 600 ליטר במחיר 70 ש”ח בלבד. ניתן להזמין חמרה בפול טריילר (26 קוב) או משאית (13 קוב), במחירים מדהימים. כמו כן ניתן לשלב במשלוח חמרה הזמנת סומסום לריצוף, אדמה גננית מצע לדשא סינטטי וכו’. באזור השפלה ניתן להזמין שירות טרקטור כף להעברת החומר ולפיזור באתר הייעודי במידה והוא נמצא רחוק מנקודת הגישה של משאית ההובלה.

לבירורים, הצעות מחיר, הזמנות וקביעת מועד אספקה, פנו אלינו בטלפון: 053-535-9575 או דרך צור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם.

אספקת חמרה
חמרה אדומה

חמרה חולית נקייה ויבשה – אריאל לוי – מכירה, הובלה ואספקה חומרים לקבלן ולגנן.

אנו בחברת אריאל לוי מספקים לכם אדמת חמרה חולית נקייה ויבשה אשר מאפשרת פיזור קל ואחיד לצורכי גינון, מילוי ותשתיות. ההרכב הכימי המיוחד של חמרה חולית מאפשר להשתמש בה גם כחלופה לפיזור שכבת בסיס לפני ריצוף במקום חול (זהו סוג החמרה היחידי שניתן להשתמש בו במשאבת חול). תכונה חשובה של חמרה זו היא שאינה מתגבשת לידי רגבים גדולים וגם במידה ומתגבשים גושים כל שהם, הם מתפוררים בקלות ואין צורך להשקיע מאמץ מיוחד להשגת פיזור אחיד. החמרה זמינה במספר גוונים ורמת החוליות שלה אשר משתנה בהתאם לנוכחות מרכיביה השונים: קוורץ, תחמוצת ברזל ואלומיניום, קלציט ותחמוצת אשלגן.

החמרה מורכבת מבסיס חול בתוספת טין וחרסית. ההרכבה הכימי של כל סוג משתנה קלות בהתאם לכמות המרכיבים שמשפיע גם על הצבע. לדוגמא: רמה גבוהה של תחמוצת ברזל ואלומיניום תגרום צבע אדמדם יותר.

על אף חוסר הבהירות לגבי היווצרות החמרה. האם כתוצאה מתהליכים כימיים של גרגירי החול עם אורגניזמים שונים או מקומיים, או ספיחת גרגירי אבק חרסיתי נודד, או תהליכים שונים. תהליכים אלה הם אשר הופכים את החול לחמרה וגם משפיעים על צבעה וגווניה. כך ניתן להתאים את החמרה לשימושים שונים המיועדים.

השימוש הנפוץ בחמרה חולית הוא לגננות

זאת היא אדמת חמרה גננית אשר ההרכב הייחודי שלה מדגיש את החוליות שלה ונטייתה שלא ליצור רגבים קשים. העובדה כי אדמה חמרה קלה יחסית ומאפשרת חלחול, מציבה אותה כחומר מועדף ליצירת תשתיות גינון אשר מקל באופן משמעותי על תהליכי השרשה והתפתחות של צמחיה. ולכן מתאימה מאוד לגננות. אדמת חמרה באופן כללי היא האדמה המועדפת כחומר מילוי בחלקות אשר מיועדות לשתילה.

במקומות רבים במישור החוף ניתן למצוא את החמרה החולית גם בטבע אולם ככל שמתרחב תהליך הפיתוח באזור מישור החוף הופכת החמרה לנדירה יותר.

שימוש בחמרה גזר חולית לחקלאות תעשייתית.

כיום מקובל שימוש בחמרה גזר על מנת ליצור תשתית שתילה לירקות שורש ובעיקר לגזר. התכונות שהוזכר, חוליות, חלחול, ובנוסף גם ספיחת דשן טובה מאפשר תהליכי השרשה התפתחות וצמיחה יעילים ביותר. שימוש בחמרה גזר מקובל להכנת מצע שתילה לחממות ומבטיח שיפור משמעותי ביבולים על ידי שיפור ניצולת הדשן והמים.

לקבלת ייעוץ לגבי החמרה המתאימה לכם. בחירה בין חמרה גננית, חמרה אדומה, חמרה חולית, חמרה גזר או אדמת חמרה. הצעות מחיר, הזמנות וקביעת מועד אספקה טלפון: 053-535-9575 או דרך צור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם .