חמרה

אנו מספקים אדמה גננית / חמרה, במחירים הזולים בשוק, תבדקו אותנו.
חמרה
מידע נוסף אודות חמרה / אדמה גננית

חמרה / אדמה גננית לפיתוח גינות – זוהי האדמה הטובה ביותר לגינות ומומלצת על ידי הגננים, אנו מספקים חמרה לקבלנים ולגננים בכל כמות במחירים מצוינים. ניתן להזמין חמרה בפול-טריילר, משלוח בלות וכן בשקים. לפרטים הצעת מחיר והזמנה. פנו אלינו.

חמרה
חמרה בבלות
פרטים וטיפים על חמרה / אדמה גננית

חמרה / אדמה גננית היא חומר המילוי המועדף על מעצבי גנים ונוף ליצירת תשתית אשר מבטיחה קליטה והתפתחות מהירה וטובה של מרבית סוגי הצמחים. התכונה הבולטת של החמרה היא שימור חומרים אורגניים המשמשים להזנת הצמח לצד מבנה המאפשר חלחול של המים למניעת הצטברות שלוליות שעלולות לפגוע בצמיחה. חמרה הוא המצע הטוב ביותר למילוי בשטחים ואזורים העוברים פיתוח והמיועדים הן למגורים פרטיים והן לגנים ציבוריים ופרקים. חמרה ואדמה גננית מועדפים גם ליצירת תשתית למשטחי דשא.
אנו מספקים לכם אדמת חמרה לגינה גם לגינה פרטית או גינת ירק ליד הבית. אדמת חמרה לגינה מתאימה במיוחד למצע שתילה גם לגידולים עונתיים וגם לגידולים רב שנתיים.

 חמרה לפיתוחאריאל לוי מספק חמרה / אדמה גננית וחול חמרה לצורכי פיתוח סביבתי ועיצוב גנים ונוף
מחירים וכמויות של חמרה  ניתן להזמין חמרה / אדמה גננית לפי קוב/טון  פול-טריילר, משאית , בלות חמרה המחירים מפתיעים
 חול חמרה / חמרה גנניתחמרה חולית יותר מעולה למקומות גשומים . מסופקת על ידי אריאל לוי במחירים דומים למחיר חמרה
 תשתית גינון מחמרהבפיתוח של אזור חדש, טיפול במרחב גינון ציבורי, גינות פרטיות. חמרה מומלצת כתשתית לצמחים
הזמנת חמרה  / אדמה גנניתאריאל לוי אספקת אדמת חמרה / אדמה גננית בכל כמות וניתן לשלב חומרי גינון ותשתית נוספים
חמרה / אדמה גננית וחול חמרה
חמרה אדומה נקייה ואיכותית
מחירים מצוינים בהזמנת פול-טריילר
חמרה אדומה

המצע המועדף על ידי גננים מקצועיים

חמרה אדומה עשירה לצמחי נוי
הזמנה במשאית או בבלות חמרה
מצע איכותי לגינון במחיר סביר
לבירור כמויות והזמנת הספקה
לחץ - להזמנת חמרה
חמרה אדומה במחירים מיוחדים
חמרה גננית לגינות נוי ומדשאות
מחירי פול-טריילר לחמרה גננית
חמרה גננית- חמרה -

חמרה מיוחדת לפיתוח ותוספת לגינות

המילוי האיכותי ביותר לגינה
חמרה גננית אדומה איכותית
משפרת משמעותית את הקרקע
חמרה גננית להכנת תשתית לצמח
הזמנת חמרה גננית
מחירים הכי טובים לחמרה גננית
שאלות נפוצות על חמרה / אדמה גננית

חמרה / אדמה גננית, הנה המצע המתאים ביותר לגידול צמחי נוי ודשאים. המאפיינים של חמרה הנם כאלה שהם מאפשרים למים לחדור ולחלחל אך עדיין שומרים על המרכיבים האורגניים הקיימים או דשן שנוסף בתהליך טיוב הקרקע והכנת מצע חדש או חידוש עונתי לקראת שתילה. החמרה הנה חומר טבעי שתהליך היווצרותו לא לגמרי נחקר אך לרוב ניתן למצוא אותו בסביבות חומר כורכר והוא סוג אדמה עם מרכיבי חול. החמרה / אדמה גננית ניתנות לפיזור ועיבוד בקלות יתרה בהיותה של החמרה אדמה קלה (מרכיבי חול גבוהים). אריאל לוי מספק לכם מגוון של סוגי חמרה בהתאם לצורכי הגינון.

כמובן שהתשובה היא כן! השימוש בחמרה / אדמה גנניתמאפיין תהליכים של פיתוח סביבתי הכולל גינון, תרסות, מסלעות ומדשאות. למעשה כל פיתוח סביבתי ביצוע תוכנית ארכיטקטית של גנים ונוף שב קיימת צמחייה טבעית תכלול תהליך מילוי ויצירת תשתית צמחיה ראויה של חמרה / אדמה גננית.

כמובן שכאשר מתבצע חידוש (או שיפוץ) של שטח הגינה בבית פרטי, בית משותף כמו גם בגינה ציבורית. ניתן להזמין כמות מתאימה של חמרה ולהוסיף או להחליף מצע קיים לשיפור והשגת תוצאות גינון איכותיות יותר.

ניתן לראות בתהליכי פיתוח סביבתי בשכונות ובניינים חדשים כאשר על פני אדמת המילוי הראשונית (לעיתים מלוכלכת ורווית חול ופסולת בניין) ממלאים בשכבה מתאימה של חמרה על מנת לאפשר צמיחה נאותה של צמחי הנוי על פי התכנית. גם בגינה הפרטית מומלץ לוודא שמצע השתילה איכותי וחמרה הנה מצע שתילה אולטימטיבי לגינות ודשאים.

 

אריאל לוי מציע לכם מחירי הכל כלול. הובלה וחומר במחירים הכי זול שתמצאו. אנו מאפשרים לכם להזמין כמויות לפי טון/קוב פול-טרילר. הזמנת חמרה באריזת בלה.  מספר בלות (ניתן להזמין בלות חמרה/אדמה גננית, חומרי מילוי, מצע וגינון נוספים במשלוח אחד) והמחירים הם נמוכים משמעותית ממחירי שוק רגילים. ניתן להזמין בלה יחידה של חמרה ואף לקבל שקי חמרה לכיסוי שטח גינה קטן בגינה ביתית פרטית.

ליועץ לגבי שטח כיסוי וכמויות מומלצות פנו אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם 

חמרה אדומה וחמרה צהובה נבדלות זאת מזאת בכמות הברזל ביחס לשאר המרכיבים של החמרה. ישנו הבדל בין חמרה אדומה וחמרה צהובה אך בתהליכי הגידול הוא אינו כה משמעותי.

חמרה אדומה כמו חמרה צהובה מקורם בטבע. לעתים ניתן למצוא את שני סוגי החמרה זה לצד זה בסביבה אחת.

ברוב המקרים משתמשים בצבע החמרה השונה לצורכי עיצוב סביבתי.

אריאל לוי - פרויקטים מיוחדים