טוף

אנו מספקים טוף בכל כמות, במחירים הזולים בשוק, תבדקו אותנו
טוף
למידע נוסף על טוף.

חברת אריאל לוי מספקת טוף אדום, טוף אדום הוא רק אחד מסוגי הטוף (טוף שחור וטוף מעורב). הטוף הוא תוצר געשי רך ונקבובי בעל יתרונות משמעותיים הן כחומר חיפוי והן  כבסיס לניקוז עודפי השקיה ולחיסכון בהשקיה. הטוף משמש גם להכנת תערובות מצע שתילה איכותיות. השימוש בטוף מאפשר חיסכון משמעותי במים על ידי מיקוד השקיה.  הטוף האדום הוא אחד מסוגי הטוף המועדפים על ידי גננים מקצועיים, קבלני פיתוח ואנשים פרטיים לחיפוי וכיסוי שטחי בסיס בגינות וגנים בכל הגדלים והוא מספק ממד יוקרתי ומטופח לאזור החיפוי. אנו מספקים טוף אדום לקבלנים ולגננים ואף לגורמים פרטיים בכל כמות במחירים מצוינים, לבירור פרטים והזמנת טוף אדם ישירות אליכם צרו עמנו קשר.

טוף
פרטים וטיפים על טוף אדום

טוף אדום הנו אחד מחומרי החיפוי הפופולריים ביותר ומצוי בשימוש הן בגנים ציבוריים והן בגינות פרטיות כתחליף לשטחים נרחבים שבעבר היו מכוסים בדשא שלו צריכת מים גבוה. טוף אדום מהווה נדבך משמעותי במרבית עבודות הפיתוח הסביבתי והגינון. ניתן לשלב טוף אדום עם טוף בצבעים שונים וכך לשלבו בין אבני מדרך או עציצים.

 השימוש בטוף כחומר חיפוילחיפוי בטוף  מומלץ להכין מצע חלק מראש ויש לפרוש יריעה שחורה לאטימה, לפני פיזור הטוף
טוף לניקוז באדניות ועציציםמונע הצטברות מים עומדים. פיזור טוף בתחתית שומר על מעבר חופשי לעודפים הדרך פתחי הניקוז
מניעת אבדן נוזליםפיזור טוף לצידי הצמח באדניות ועציצים שומר מונע אבדן נוזלים באידוי.
חיסכון בהשקיה בגינההשימוש בטוף מאפשר יצירת מרחב מטופח שאינו צורך מים והפניית ההשקיה אך ורק לצמח הבודד.
להסברים נוספים ופרטיםאנו מזמינים אתכם ליצור קשר לבירורים והזמנות בטלפון: 053-535-9575
כמויות טוף להזמנה
טוף ארוז בשקים
מחיר לפי שק
טוף בשקים

מחירי רצפה לטוף ללא תחרות

שקי טוף חזקים למניעת קריעה
ניתן להזמין כל כמות
בהזמנה גדולה מחירים מיוחדים
זמין לאיסוף עצמי במחיר מבצע
להצעת מחיר
מחכים לכם
טוף במשאית או בטרקטור
מחיר ללא תחרות לפי קוב
טוף תפזורת

המחיר נקבע בהתאם לכמות

טוף בצבעים שונים לבחירתכם
גודל לבחירתכם איכות מעולה
המחיר לכמויות בהובלת משאית
לחץ לקבלת הצעת מחירל
להצעת מחיר
תודה על פניתך
שאלות נפוצות

בהחלט ניתן להזמין טוף אדום לפיזור עצמי  אך יש לזכור שהכנת המצע ויצירת התשתית המתאימה הכרחית לקבלת חיפוי עמיד ויעיל של טוף שיעניק לגינה את מראה העיצוב המתוכנן ויעמוד בפגעי הזמן והשפעות מזג האוויר. בעיקר כאשר מדובר בשטח תחת כיפת השמים.

ההמלצה היא לפרוס יריעה אטומה שחורה לפני פיזור הטוף. יש לכך שלוש סיבות עיקריות. אחת- למנוע מהטוף לשקוע ולהתערבב עם המצע. בעיקר כאשר מדובר במצע רך. הסיבה השנייה והחשובה לא פחות היא מניעת חדירת אור בין אבני הטוף והגעתן אל פני הקרקע. ללא קרני השמש לא יצמחו עשבי בר וצמחים לא רצויים בשטח שכוסה בטוף. הסיבה שלישית היא חיסכון במים. כאשר השטח המכוסה  ביריעה ובטוף אין צורך להשקותו והצמחים שכן נמצאים הם היחידים שנהנים מהמים הנמצאים בקרקע כיוון שנמנע אידוי של בעונות החמות.

ניתן להשתמש בטוף כחומר חיפוי דקורטיבי גם בשטחים מקורים (יצירת משטח להנחת אדניות או כדי שתילה גדולים ואף כמשטח להצבת פסלים ואלמנטים דקורטיביים.

שירותים נוספים של חברת אריאל לוי