מחיר משאית חמרה לקבלן ולגנן

מחיר משאית חמרה חסר תקדים כולל הכל הובלה וחומר
מחיר משאית חמרה לקבלן ולגנן
אריאל לוי אספקת חומרים והובלות – אנו מציעים לכם מחיר משאית חמרה חסר תקדים כולל הכל (הובלה וחומר). אדמת חמרה/אדמה גננית איכותית ונקיה. ניתן להזמין טרקטור כף לפיזור בתוספת מחיר. שירות הובלה ואספקת חומרים לקבלן ולגנן באזור המרכז והשפלה.

להזמנות וייעוץ על כיסוי וכמויות התקשרו עוד היום לטלפון: 053-535-9575 או דרך צור קשר באתר

 

משאית פול טריילור פורקת חמרה
טרקטור מחפרון
פול-טריילר
פןל טריילור עם חמרה
ניתן להזמין חמרה בכמויות לפי טון/קוב במשאית או פול-טריילר, בלות ושקים בודדים למשלוח מיידי במרכז ובשפלה. חומרי מילוי, מצע, גינון, פיתוח ותשתיות במחיר הכי נמוך בארץ. להזמנות ולפרטים נוספים על מחיר משאית חמרה וכמויות מומלצות.
פנו אלינו בטלפון – 053-535-9575 ונשמח לעמוד לרשותכם.

שירות הכל כלול במחיר משאית חמרה

אריאל לוי אספקת חומרים לקבלן ולגנן, מציע לכם שירות הכל כלול במחיר משאית חמרה וחומרי מילוי וגינון נוספים באזור המרכז והשפלה במחירים הזולים ביותר ואספקה מהירה לכל תחומי התשתיות, פיתוח, גינון וקבלני בניה (אספקה לפרטיים בתיאום מיוחד).
מחיר משאית חמרה / אדמה גננית, איכותית ונקיה באתר הלקוח כולל החומר וההובלה באזור המרכז והשפלה:
600 ש”ח למשאית 13 קוב חמרה (כ-20 טון).
1200 ש”ח פול טריילר 26 קוב (כ-40 טון) במחיר של 1200 ש”ח (המחירים אינם כוללים מע”מ).
בהזמנה של פול טריילר ניתן לשלב הזמנת שני סוגי חומרים באותו משלוח למשל אדמת חמרה למילוי בחלק המיועד לגינה וחלוקי נחל או טוף לחלק המיועד לחיפוי כחלק מהעיצוב הסביבתי המתוכנן.

שירות אספקת חומרים לקבלן ולגנן של אריאל לוי, מציע לכם מחירים הכי טובים גם על חומרים נוספים לקבלן ולגנן (מכירה והובלה גם לפרטיים). אנו מספקים באזור המרכז והשפלה גם משאיות, פול טריילר ובלות של חצץ סומסום, סומסום לריצוף, מצע לדשא סינטטי, אדמה גננית, חלוקי נחל, טוף, אבני מדרך, אדני רכבת ועוד.

ניתן להזמין בתיאום מוקדם שירותי טרקטור כף לפיזור ו/או העברה של החמרה או החומר שהוזמן באתר הלקוח. אריאל לוי מבצעים גם עבודות תשתית לדשא סינטטי, דרכי גישה ועבודות אספלט.

אדמת חמרה/אדמה גננית

אדמת חמרה לגינה הינה הבחירה המועדפת על אדריכלים, מהנדסים וקבלני פיתוח סביבתי, מעצבי גנים ונוף וכמובן גם על ידי בעלי בתים פרטיים אשר מטפחים את הגינה בביתם. חמרה משמשת כחומר תשתית מועדף למילוי באזורים המיועדים לשתילה צמחייה רב שנתית ועונתית כאחת. חמרה היא אדמה קלה יחסית שלה יתרון הן בתהליכי הפיתוח והן בתהליכי השתילה. לחמרה גם יתרון משמעותי כמצע שתילה והיא מאפשרת חיסכון משמעותי במים. וקליטה מהירה של הצמחים.

בתהליכי פיתוח סביבתי מעדיפים להשתמש בחמרה גם כבסיס יישור ואיזון מפלסים גם באזורים בהם יש ליצור תשתית לדשא סינטטי או ריצוף באבני מדרך, או חיפוי טוף או חלוקי נחל. בתהליכי פיתוח אלה מחיר משאית חמרה הוא משתנה בעל חשיבות. לעיתים נדרשות כמויות גדולות של חומר מילוי על מנת לעצב את הסביבה כפי שתוכנן. חמרה/אדמה גננית היא הבסיס המומלץ ביותר.

אריאל לוי אספקת חומרים והובלות – מציעים לכם מחיר משאית חמרה חסר תקדים כולל הכל הובלה וחומר. אספקת חמרה/אדמה גננית איכותית ונקיה. הזמנה לפי טון/קוב במשאית או פול-טריילר, בלות ושקים, למרכז ולשפלה. הזמנות וייעוץ על כיסוי וכמויות בטלפון: 053-535-9575 ונשמח לעמוד לשירותכם.