עבודות טרקטור מחפרון

שירותי טרקטור מחפרון - אריאל לוי

אנו מבצעים עבודות בטרקטור מחפרון הכוללות חפירה ומילוי. יישור, פינוי והכנת שטח לפיזור חומר תשתית או מצע בהתאם לייעוד. כביש, דשא טבעי, דשא סינטטי.

בנוסף ניתן להשתמש בשירותי הטרקטור להכנת תשתיות ניקוז לפיתוח סביבתי, סלילת דרכי גישה וביצוע עבודות אספלט, לדרכי גישה פרטיות או למבני ציבור ובניינים משותפים.

חברת אריאל לוי מספקים לכם פתרונות בעזרת טרקטור מחפרון, כאשר יש צורך לא רק בהובלת חומרי מילוי ומצע אלה גם בהכנת השטח, העברת החומר ופיזורו בשטח המיועד. אריאל לוי מציע לכם הובלת חומרים בכל כמות הנדרשת לביצוע הפרויקט שלכם במחירים הטובים ביותר.

זיכרו ניתן לשלב שירותי הובלות, טרקטור כף ומכבש במידת הצורך. אנו מספקים לכם גם פתרונות משולבים כוללים, לביצוע עבודות הכנת תשתית ניקוז כיסוי וחיפוי.

להצעת מחיר והזמנות צרו קשר עוד היום בטלפון 053-535-9575
תיאור

אריאל לוי שירותי טרקטור מחפרון הספקה והובלה. מענה מושלם לצורכי הלקוח בנוסף להספקה ולהובלות של חומרי מילוי, חיפוי, תשתיות, גינון ופיתוח. אנו מספקים לכם טרקטור מחפרון בשילוב הובלה ורכישת חומר או לחלופין כשירות נפרד לביצוע כל עבודות מחפרון של הפרויקט שלכם. להזמנת שירותי טרקטור מחפרון בתעריף יומי או לפי שעה צרו עמנו קשר בטלפון 053-5359575.

כישורי פרויקט
להזמנת טרקטור מחפרון